Скандальна професорка Більченко поскаржилася, що виявилася нікому не потрібна і вимушена виживати

ДУМКА 29, Серпень 2021, 09:28 242
Скандальна професорка Більченко поскаржилася, що виявилася нікому не потрібна і вимушена виживати

Українська письменниця і перекладачка Євгенія Більченко, яку в липні цього року звільнили з Університету Драгоманова за проросійські погляди, поскаржилася, що виявилася не потрібною своїм соратникам по “російському світу”.

Скандальна професорка скаржиться, що залишилася без роботи і її ніхто не “підібрав” – ні Росія, ні “хоча б ОПЗЖ”.

Свої жалю Більченко висловила на сторінці в Facebook у двох великих постах. Вона поскаржилася, що зробила “стрибок з професора кафедри до маргінала-фрілансера без майбутнього, повністю нерукопожатного”.

Вона зізналася, що чекала, поки її хтось “підбере”, але в ОПЗЖ відмовилися приймати професора на посаду журналіста, а в Росії вона також виявилася не потрібною.

“Матінку мою теж в мені щось бентежить”, – написала Більченко про РФ.

Тепер професору доводиться виживати, щоб заробити хоч якісь гроші. Вона займається літературними підробітками. Більченко скаржиться, що зараз їй доводиться “цілодобово фрілансити” – вона втратила весь вільний час, ім’я вченого і реалізацію як письменника.

У той же час вона погрожує повернутися в університет Драгоманова, адже за словами професорки, її так і не звільнили і трудова книжка знаходиться ще у вузі.

“За законом мені повинні запропонувати три місця. І, так, смішно, але мене вони так і не звільнили. Замість цього пішли з роботи деякі затяті прихильники цькування. Тепер – час гамбіту”, – написала Більченко.

Судячи зі слів Більченка, вона може” на зло ” повернутися до університету.