“Слуга народу” і ексглава СБУ поскандалили через ситуацію з Мецгером

ДУМКА 21, Жовтень 2021, 01:53 3238
“Слуга народу” і ексглава СБУ поскандалили через ситуацію з Мецгером

Народний депутат з фракції “Слуга народу” і колишній глава Служби безпеки України Валентин Налевайченко влаштували перепалку в ефірі програми “Україна сьогодні”.

Наливайченко звернувся до народного депутата який вийшов на відеозв’язок зі студією: скільки днів минуло з моменту нападу на журналістів “Схем”, який здійснив призначений вами керівник державного банку? Ви не знаєте, скільки днів минуло. Так я вам скажу – 16 днів. Хто або що заважає доставити нападників до суду, щоб ми побачили невідворотність покарання за напад на журналістів у Києві?

Швець: відповідь проста: я представник парламенту, а не правоохоронних органів. Питання не за адресою. І я ще хочу запитати: як у керівника СБУ могли вкрасти гаманець?

Наливайченко: мій гаманець на місці. А ось тих, хто вбив журналіста Гонгадзе я розшукав, і цей генерал довічний термін отримав. Тому я і питаю: чому через 16 днів досі не заарештовані відомі слідству нападники на журналістів?

Швець: ви у мене питаєте?

Наливайченко: Ну звичайно. Ви ж влада? У кого ще тоді питати?

Нагадаємо, 4 жовтня голова правління ” Укрексімбанку “Євген Мецгер зустрівся з журналістами програми” Схеми ” для запису інтерв’ю. Банкіру не сподобалося одне з питань кореспондента Кирила вівсяного, після чого Мецгер наказав охороні “прибрати камери” і “дістати з них касети”.

Журналістам вдалося записати все, що відбувається на аудіо, а пізніше на місце події прибули інші члени редакції, викликали поліцію і написали заяву.

Євгена Мецгера відсторонили від посади 6 жовтня на екстреному засіданні наглядової ради “Укрексімбанку”. Банкір вибачився перед журналістами за свою поведінку.