Спека до +40 і безхмарна погода: прогноз погоди на кінець літа

ДУМКА 24, Липень 2021, 23:22 4239
Спека до +40 і безхмарна погода: прогноз погоди на кінець літа

Спека до + 40 градусів і практично безхмарна погода чекає українців в серпні, а літо закінчиться проливним дощем. Осінь же буде холодною: наприклад, вже в жовтні очікуються морози.

Про це в інтерв’ю розповів народний синоптик Леонід Горбань.

За його словами, в останні дні липня, з 25 по 27-е, можливі Бурі, а денна температура складе +29 +31. Закінчиться другий місяць літа комфортними показниками на термометрах, чого не скажеш про серпень.

“Серпень виявиться протилежністю липню: дощів майже не буде, а ось спеки вистачить з лишком. До середини місяця вдень очікується під + 40 при майже повній відсутності хмар. Після 18-го ненадовго “запахне восени”, температура на два-три дні різко знизиться до +20 +22 градусів. Перед Днем Незалежності знову потеплішає до + 26 + 28 градусів – і літо закінчиться, попрощавшись проливним дощем”, – розповів він.

Що стосується осені, то, за прогнозами Горбаня, ще 10 днів українці будуть радіти теплу, проте вже в другій декаді вересня похолодає і підуть дощі.

“На початку третьої декади вересня можливо два-три дні “бабиного літа”. Холодний, але сухий жовтень порадує тривалим “бабиним літом” в середині місяця і засмутить під кінець сильними дощами і нічними морозами. Холоди продовжаться і в листопаді, очікуються дощі і ранній сніг”, – підкреслив він.