Спікер Путіна назвав всіх російськомовних українців частиною “русского міра”

Ірина Дубровська 8, Лютий 2021, 13:57 1046
Спікер Путіна назвав всіх російськомовних українців частиною “русского міра”

Спікер президента РФ озвучив офіційну позицію Кремля. Песков назвав російськомовних українців частиною “русского міра” і додав, що заперечення цього Україною Кремлю “не подобається”.

Про це на брифінгу заявив прес-секретар президента РФ, повідомляє ФАН, інформує Думка.

“Україна є частиною російського світу. Москва не схвалює лінію Києва на заперечення цієї спільності. Русский мир залишається пріоритетною темою для Росії. Захист цього світу, розвиток відносин із цим світом і різні механізми підтримки цього світу”, — заявив спікер російського президента.

За словами Пєскова, у зв’язку з тим, що в Україні живе багато росіян і російськомовних людей, “заперечувати культурну та історичну спільність наших народів — справа безглузда”.

Раніше Дмитро Пєсков заявив, що Україна пішла за “червону лінію” у відносинах із Росією, але Володимир Путін заради помсти за це не стане “стріляти собі в ногу”.

Також прес-секретар президента РФ говорив про те, що приєднувати Донбас Росія не збирається, але водночас “продовжить захищати росіян” в Україні.

Президент РФ Володимир Путін вважає, що погіршення відносин Москви та Києва не пов’язане з анексією Криму, і що негатив у відносинах двох країн рано чи пізно закінчиться.

Нагадаємо, на території Закарпатської області всі рішення органів місцевого самоврядування про функціонування регіональних мов визнали такими, що втратили чинність. Офіційний статус тепер має тільки українська мова.