Стало відомо, хто очолить поліцію Києва

Seo 11, Серпень 2021, 07:15 1192
Стало відомо, хто очолить поліцію Києва

Банкова визначилася з кандидатурою на посаду голови Національної поліції Києва. Незважаючи на докладені зусилля, міністру внутрішніх справ Денису Монастирському не вдалося провести свою кандидатуру.

На цей пост буде призначена креатура офісу Президента-полковник поліції Іван Виговський, який на даний момент очолює поліцію в Полтавській області. До цього він очолював слідче управління і був заступником начальника поліції в Миколаївській області.

За даними джерела в ОП, позитивну роль у рішенні про призначення Виговського зіграв заступник Голови ВП Олег Татаров.

Івану Виговському 41 рік. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1999 році з посади слідчого Очаківського райвідділу міліції. У 2003 році закінчив Національний університет внутрішніх справ України.

З 2015 по 2016 рік очолював Очаківський відділ поліції ГУНП в Миколаївській області. З 2016 обіймав посаду заступника начальника Головного управління — начальника слідчого управління ГУНП в Миколаївській області. 14 лютого 2020 року призначений на посаду начальника поліції Полтавської області.

Що стосується кандидата на пост глави Національної поліції України, то найбільш вірогідною кандидатурою є В’ячеслав Аброськін — близький друг Крищенко. Зараз він обіймає посаду ректора Одеського державного університету внутрішніх справ. Але щодо його кандидатури, на відміну від Виговського, акцепту Зеленського ще немає.