Стало відомо, скільки платили “тітушкам” за акцію протесту під будинком Порошенка

ДУМКА 10, Жовтень 2021, 07:26 3869
Стало відомо, скільки платили “тітушкам” за акцію протесту під будинком Порошенка

У селище Козин до будинку Петра Порошенка знову привезли організованих “тітушок”, яких намагаються видати за”обурену громадськість”.

Мета влади, яку прихильники п’ятого президента вважають причетною до організації цього пікету, є відволікання уваги від акції, яка запланована на неділю. Про це пише громадський активіст, ветеран війни проти російської агресії Олександр Погребиський.

“Тітушок”, за його інформацією, терміново збирали в п’ятницю ввечері через соцмережі і групи для пошуку підробітку, пише Погребиський.

Як повідомив відомий волонтер Юрій Бірюков, такий поспіх і вечір п’ятниці не дав організаторам можливості зібрати велику кількість людей. На фото, яке оприлюднив Бірюков-два-три десятки замерзлих “представників обуреної громадськості”.

“Ця група біомаси зображує з себе “обурену громадськість”. Цю саму громадськість намагалися наколядувати на мітинг вчора, але вечір п’ятниці-всі бухають, тому мітинг перенесли на сьогодні”, – потролив Бірюков організаторів.

Він зазначив, що коштує такий мітинг 500-600 грн “за тушку”, оплачені 3 години.

“У влади підгорає-офшори, відмивання коштів, видача кредитів особам, які можуть бути причетні до фінансування ОРДЛО. Вони, як завжди, намагаються “викрутитися” і з останніх сил намагається перевести увагу суспільства і зробити винним у всьому Порошенко”, – зазначив генерал СБУ, депутат Київради Віктор Кононенко сторінці в соціальній мережі Facebook.

Він також запостив фото з молодими людьми, які зібралися в селищі Козин: “це те, як, на думку Банкової, повинні виглядати патріоти і їх ідейні вожді”.