Стартували українсько-Британські навчання “Warrior Watcher-2021”

ДУМКА 5, Жовтень 2021, 11:42 341
Стартували українсько-Британські навчання “Warrior Watcher-2021”

У Василькові на базі Об’єднаного центру та бригади тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України розпочались українсько-британські навчання «Warrior Watcher – 2021».

Інформує про це служба зв’язків з громадськістю повітряного командування «Центр».

Цього року Повітряні Сили перейняли естафету у Військово-Морських Сил Збройних Сил України щодо проведення двосторонніх навчань серії «Warrior Watcher – 2021». До навчань долучаються вперше представники армійської авіації Сухопутних військ.

Українсько-британські навчання «Warrior Watcher – 2021» уже третій рік поспіль проходять в Україні та є важливим заходом підготовки міжнародного характеру, який спрямований на поглиблення знань і набуття практичних навичок особового складу Збройних Сил України щодо оцінювання ризиків та планування захисту аеродромів і критичних об’єктів інфраструктури за процедурами та стандартами держав-членів НАТО.

Водночас це навчання дасть можливість підвищити рівень взаємосумісності між підрозділами Збройних Сил України та підрозділами Королівських Військово-Повітряних сил Великої Британії щодо досягнення єдиної мети — безпеки та миру.