Степанов просить не відвідувати протестні мітинги, щоб не захворіти

Ірина Дубровська 29, Квітень 2020, 15:51 127
Степанов просить не відвідувати протестні мітинги, щоб не захворіти

Акція протесту, яка відбулася 29 квітня під Кабміном, несе ризик захворіти на COVID-19 не тільки для учасників, а й для їх родин.

Про це на брифінгу після засідання уряду 29 квітня сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Сьогоднішня акція протесту під стінами Кабміну— це велика небезпека не тільки для її учасників, а й для членів їх родин та близьких. Якщо серед протестувальників була хоча б одна людина, хвора на коронавірус, то ризик захворіти є в усіх без винятку людей, які були серед протестувальників, і не тільки у них, а також у всіх їх рідних, близьких. Будь ласка, будьте свідомі, дотримуйтеся правил карантину та залишайтеся вдома”, – сказав Степанов.

Він нагадав, що станом на 29 квітня в Україні 9866 хворих на COVID-19.

“Дивлячись на ці показники порівняно з деякими країнами, ми можемо констатувати, що Україні вдалося не допустити стрімкого зростання хвороби. Причина одна — карантин. Обмежувальні заходи болючі, але дуже ефективні в боротьбі з коронавірусною хворобою”, – сказав Степанов.

За його словами, поступове скасування обмежувальних заходів, яке уряд планує після 11 травня, можливе лише у випадку скорочення темпів поширення коронавірусної хвороби.