Стягнення аліментів – допомога професіоналів

nick 20, Червень 2020, 09:27 52
Стягнення аліментів – допомога професіоналів

Сімейні суперечки в нашій країні можуть торкнутися кожного з нас.

Сімейна суперечка завжди є важким в моральному плані для всіх. Було б це розірвання шлюбу або шлюбного договору, угоду про розподіл рухомого або нерухомого майна між подружжям або колишнім подружжям, визначення порядку спілкування з дітьми, представництво в суді та інші сімейні проблеми.

Стягнення аліментів є непростим процедуру, яка пов’язана з великою кількістю не тільки бюрократичних проблем, а й емоційних.

Для стягнення аліментних виплат згідно із законодавством потрібні правові знання. Адвокат з аліментів допоможе своїм клієнтам вирішити проблеми в призначенні фіксованої суми допомоги, в мінімальному розмірі або методом відрахування частини від доходу платника. Вартість послуг адвоката по аліментах є для багатьох прийнятною.

Стягнення аліментів – допомога професіоналів

Часто виникають суперечки між колишнім подружжям про фінансове забезпечення дитини, а саме – колишній чоловік не надає матеріальну допомогу на утримання дитини, батько дає мало грошей на утримання дітей, хоча у нього є постійні доходи і можливість забезпечувати дітей.

Послуги адвоката з аліментів в Україні

  • консультація юриста по аліментах, порядку і термінів їх стягнення, а також розміру аліментів;
  • складання позову, відзиву на позови, скарг з питань стягнення аліментів;
  • розшук боржника, майна боржника та інших активів;
  • стягнення аліментів з безробітних;
  • ведення в суді справи про стягнення аліментів;
  • супровід виконавчого провадження у справі про аліменти;
  • накладення арешту на майно боржника;
  • заборона на виїзд в інші країни.

Юридична допомога адвоката по аліментах в нашій країні допоможе вам грамотно врегулювати питання виплати і отримання грошей на утримання і позбавить вас від зайвого клопоту.

Від своєчасного звернення за стягненням аліментів буде повністю залежати якість життя дитини та можливість задовольнити його потреби і потреби. Хоча основні правила встановлення даних зобов’язань знайомі багатьом людям, труднощі та нюанси можуть виникати на будь-якому етапі цієї процедури. Адвокат по стягненню аліментів зможе забезпечити повноцінний захист прав та інтересів дитини і батька, з яким доводиться звертатися до суду.