Святкують кінець епохи бідності: у мережі висміяли протести вчителів на Житомирщині. ФОТО

ДУМКА 20, Жовтень 2019, 17:15 1300
Святкують кінець епохи бідності: у мережі висміяли протести вчителів на Житомирщині. ФОТО

У мережі активно жартують з приводу протесту вчителів у Лугинському районі Житомирщини на міжнародній трасі Київ – Ковель – Ягодин.

Так, люди нагадують, що в тому районі, в якому протестують вчителя, був найвищий рівень підтримки президента Володимира Зеленського на виборах в Житомирській області.

Так само люди жартують над тим, що під час передвиборної кампанії Зеленський общела вчителям підняти зарплату до 4000 доларів.

Нагадаємо, що більше сотні вчителів влаштували протест у Лугинському районі Житомирщини на міжнародній трасі Київ – Ковель – Ягодин, через що ускладнено рух транспорту. Освітяни вимагають від місцевої влади виплатити їм заборговані за 4 місяці зарплати.

Вчителі ходять по пішохідному переходу з плакатами “Вимагаємо зарплату!”, “Боремося за справедливість!”

Учасники акції час від часу пропускають автомобілі та знову виходять на перехід. На цій ділянці траси утворилися великі затори.

На місці події присутні поліцейські, які забезпечують безпеку дорожнього руху. Правоохоронці також застерігають учасників акції про відповідальності за блокування транспортних комунікацій.

Святкують кінець епохи бідності: у мережі висміяли протести вчителів на Житомирщині. ФОТО Святкують кінець епохи бідності: у мережі висміяли протести вчителів на Житомирщині. ФОТО Святкують кінець епохи бідності: у мережі висміяли протести вчителів на Житомирщині. ФОТО Святкують кінець епохи бідності: у мережі висміяли протести вчителів на Житомирщині. ФОТО Святкують кінець епохи бідності: у мережі висміяли протести вчителів на Житомирщині. ФОТО Святкують кінець епохи бідності: у мережі висміяли протести вчителів на Житомирщині. ФОТО Святкують кінець епохи бідності: у мережі висміяли протести вчителів на Житомирщині. ФОТО Святкують кінець епохи бідності: у мережі висміяли протести вчителів на Житомирщині. ФОТО Святкують кінець епохи бідності: у мережі висміяли протести вчителів на Житомирщині. ФОТО Святкують кінець епохи бідності: у мережі висміяли протести вчителів на Житомирщині. ФОТО