Синоптик назвала дату, коли в Україну повернеться тепло

ДУМКА 8, Вересень 2021, 17:04 179
Синоптик назвала дату, коли в Україну повернеться тепло

Вже з середини поточного тижня погода в Україні потроху змінюватиметься. З півдня і з південного заходу почне надходити більш тепле повітря і температура буде рости.

Про це розповіла синоптик Українського гідрометцентру Олександра Хала. За її словами, відчутне потепління чекає українців вже з 8 вересня.

А коли по всій території країни з четверга-п’ятниці температура зросте і буде спостерігатися суха, ясна, малохмарна погода, тоді можна буде говорити, що прийшло бабине літо.

До кінця тижня в Україні буде сухо, тому що антициклон все ще утримає свої позиції.

Потім з півночі і північного заходу почне надходити холодна повітряна маса. Встановиться антициклон з ясною погодою, з дуже холодними ночами і з заморозками на грунті.

Наступні дві ночі в Україні будуть холодними, з нічними заморозками. Найближчої ночі на більшій частині території країни, крім півдня, очікується + 1…+ 3 градуси.

Наступної ночі у східних, Дніпропетровській та Запорізькій областях на поверхні ґрунту та місцями в повітрі будуть заморозки 0…-3 градуси.

При цьому з середини тижня потеплішає не тільки вдень, але і в нічні години. Так, у суботу-неділю вночі буде вже +7…+ 13 градусів.