Таран розвів у Міноборони такий бардак, якого не було навіть у 2014 році, – Бутусов

ДУМКА 6, Вересень 2021, 14:47 432
Таран розвів у Міноборони такий бардак, якого не було навіть у 2014 році, – Бутусов

Маючи в своєму розпорядженні інформацію про повний бардак в управлінні, Офіс Президента не робить нічого для вирішення існуючих проблем.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав журналіст Юрій Бутусов.

“Міністр оборони Андрій Таран, якого на цей пост просунув особисто глава офісу Президента Андрій Єрмак, повинен бути якомога швидше відправлений у відставку. Просто неймовірно, що такий бардак як зараз в МО може відбуватися на 8 – му році війни”, – заявив він.

“Станом на 10 серпня заборгованість Міноборони з обов’язкових виплат військовослужбовцям склала вже 1,5 мільярда гривень – про це повідомляють джерела журналіста. У сезон відпусток, влітку, були повністю зупинені виплати на оздоровлення”, – пояснив він.

“Станом на зараз розмір заборгованості значно зріс. Сьогодні на фронті по всіх частинах фіксуються масові затримки “бойових” виплат”, – зазначив журналіст.

“Заступник Міністра оборони з озброєння Миронюк і з постачання Халімон звільнені з цих постів за корупцію, по них відкриті кримінальні справ”, – нагадав Бутусов.

“Провалено постачання палива, боєприпасів. Вже вересень, а немає контрактів по дизельному паливу”, – акцентував він.

“Такого бардаку по ряду напрямків навіть в 2014-му не було, а у нас вже 8-й рік війна. Як завжди провалено укладання контрактів за Держоборонзамовленням. Знову буде зірвано ГОЗ, другий рік поспіль. Все це результат того, що на посаді перебуває безвідповідальний міністр, призначений на догоду одній людині – Єрмаку, а не в інтересах армії, не для реформ і не для перемоги у війні. Маючи в своєму розпорядженні інформацію про повний бардак в управлінні, Офіс Президента не робить нічого для вирішення існуючих проблем.

Президент Зеленський виголошує у Вашингтоні пафосні промови, що нібито армія і оборона дяв нього пріоритет. Ось це справжній пріоритет. Ви коли на фронті знову фотографуватися прилетите, Володимире Олександровичу, так солдатам розкажіть, коли ви нарешті займетеся реальними проблемами Міноборони, це буде для бійців корисніше ніж чергова показуха за участю президента”, – резюмував Бутусов.