Ткаченко назвав спірним рішення Кличка про введення в Києві локдауну для культурної сфери

ДУМКА 18, Березень 2021, 14:19 45
Ткаченко назвав спірним рішення Кличка про введення в Києві локдауну для культурної сфери

Міністр культури України Олександр Ткаченко назвав спірним рішенням посилення карантинних обмежень у Києві з 20 березня для культурної сфери.

Міністр культури України Олександр Ткаченко розкритикував 18 березня в Facebook рішення Київської міської державної адміністрації (КМДА) про посилення обмежень, пов’язаних з коронавірусною інфекцією.

“Щодо оголошеного локдауну в Києві з 20 березня. Ситуація напружена. Хоча помаранчева зона зберігається, але локдаун для культури і креативних індустрій з 20 березня – однозначно, спірне рішення. Нагадаю, саме культура і креативний бізнес сумлінно дотримувалися і дотримуються вимог санепідемограничений і зазнали найбільших економічних збитків через пандемію COVID-19”,-написав міністр.

За словами Ткаченка, приймаючи рішення про локдаун, “потрібно враховувати наслідки і запропонувати компенсацію за збитки для культури”.

“Пане мер, так чому в цих умовах залишається працювати громадський транспорт – не може бути просто риторичним питанням, погодьтеся. Покажіть свою небайдужість до культурно-креативної сфери. З боку Міністерства, ми готові допомогти”, – заявив він.

Свій текст Ткаченко супроводив картинкою з написом: “КМДА, або зупини, або заплати за локдаун”.

Нагадаємо, що мер міста Віталій Кличко заявив, що з 20 березня в Києві посилять карантинні обмеження через погіршення ситуації з COVID-19.