Ткаченко заявив, що українські артисти можуть їздити на гастролі в Росію, якщо це їм подобається

ДУМКА 6, Квітень 2021, 02:31 196
Ткаченко заявив, що українські артисти можуть їздити на гастролі в Росію, якщо це їм подобається

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що Україна не може вплинути на рішення українських артистів виступати і заробляти в Росії.

Про це заявив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Ткаченко зазначив, що багато українських артистів після анексії Криму Росією і окупації Донбасу, перервали свої ділові відносини, а також концертні тури в РФ. Але були й такі українські артисти, які продовжили розвивати свій бізнес в Росії.

Ткаченко заявив, що Україна не може заборонити артистам, які вирішили заробляти в Росії, припинити це робити, привівши в приклад співачок Світлану Лободу і Ані Лорак, які активно будують свою творчу кар’єру на території країни-агресора.

Ткаченко вважає, що найкращим осудом для українців, які працюють в Росії, буде активна громадянська і публічна позиція людей, які не готові ходити на концерти і оплачувати творчість таких артистів.

Як підкреслив Ткаченко, ніхто не відміняв закон, яким передбачена заборона в’їзду на територію України особам, які незаконно відвідували Крим, це стосується і людей творчих професій.

Ткаченко закликав українських артистів звернути свій погляд у бік міжнародних ринків і розвивати співпрацю з великими західними партнерами.