Цибульська розповіла, як працюватиме Центр боротьби з фейками

Володимир Маркопольский 20, Березень 2021, 01:43 110
Цибульська розповіла, як працюватиме Центр боротьби з фейками

В Україні запустять Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, який буде боротися з фейками. Центр діятиме при Міністерстві культури та інформаційної політики.

Про це йдеться на сайті Мінкульту.

Очолить цей центр керівник групи з аналізу гібридних загроз Українського кризового медіа-центру любов Цибульська. Вона також є радником з протидії інформаційним загрозам міністра закордонних справ України.

“Серед основних напрямків її роботи-дослідження російської дезінформації, вивчення основних наративів російської пропаганди і механізмів їх впливу на аудиторії, вивчення російських інформаційних операцій в Україні і на Заході”, – розповіли в Мінкульті.
Як зазначили в Міністерстві, презентація напрямків діяльності та програм Центру боротьби з фейками запланована на кінець березня 2021 року.

“Я хочу … допомогти державі зі стратегічними комунікаціями-чіткими, зрозумілими та скоординованими. Окремим своїм завданням бачу постійне інформування не тільки української, а й міжнародної громадськості про агресію Росії і роботу над посиленням санкцій проти агресора”, – заявила Цибульська.

Новини за темою: