Тищенко прокоментував скандальну вечірку під час локдауну

Галинка Антонюк 20, Квітень 2021, 21:51 139

Нардеп від фракції “Слуга народу” Микола Тищенко, на якого відкрили кримінальне провадження через пишну вечірку під час локдауну, вперше прокоментував ситуацію.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

“Пару важливих слів з приводу святкування Дня народження моєї дружини. Перше і найважливіше: з юридичної точки зору – і це аксіома для нашого карантинного часу – святкування чого-небудь в готельних номерах готелів абсолютно не заборонене. Наголошу, що мова йде саме про номери готелю, а не про ресторан як про це, не розібравшись, написала частина журналістів”, – пояснює Тищенко.

За його словами, заборони, пов’язані з обов’язковим карантином, стосуються саме ресторанів.

“Це легко перевірити і уточнити. Але кому це потрібно уточнювати? Тому ще раз скажу. Ніяких кримінальних або адміністративних справ немає. І штрафів відповідних за порушення карантинного режиму немає. Оскільки немає самого факту порушення. Проте, я буду повністю сприяти поліції в розслідуванні (якщо воно необхідне при очевидних фактах). А суму, витрачену на свято, дружина обов’язково внесе в декларацію, якщо того вимагатиме законодавство”, – пише нардеп.

Він додав, що цілком визнає, що подібна ситуація могла обурити українське суспільство та приносить свої найщиріші вибачення.

“Але саме перед суспільством, а не перед тими “викривачами”, які в перервах між пошуками скандалів і сенсацій самі зависають в закритих ресторанах, а потім публікують фейки про інших. Так, можливо я дозволив собі дещо зухвалий вчинок і в цьому моя вина. Хоча на Дні народження моєї дружини було трохи більше 20 людей, між іншим, все вже перехворіли. Всі здавали тести на коронавірус за добу”, – пише Тищенко.

За його словами, саме святкування проходило у вузькому і майже сімейному колі.

“Я не збирав гостей в ресторані, не запрошував когось в заклад, який заборонено карантином. Протягом останніх двох років через величезну кількість роботи я практично не приділяв увагу сім’ї. Це мої мотивації. І звичайно, в цих мотиваціях ні формально, ні неформально і близько немає бажання порушити карантин або хизуватися подібним порушенням”, – додає нардеп.

Тищенко переконує, що все, що було сказано в інформпросторі з приводу Дня народження його дружини – це “чистої води хайп“.

“У будь-якому випадку, я визнаю свою провину перед українським суспільством і готовий нести політичну відповідальність за свої дії”, – пише він.

Нагадаємо, що 18 квітня нардеп від “Слуги народу” Микола Тищенко влаштував гучну вечірку на день народження дружини Алли Барановської. Попри те, що один з помічників Тищенка на питання про масштабне святкування дня народження сказав, що захід проходить у них вдома, журналістам вдалося зняти машину Тищенка біля готелю Fairmont. У провладній фракції заявили, що вивчають цю ситуацію й обговорять її під час відеоконференції 22 квітня. Водночас поліція порушила кримінальну справу з приводу інциденту.

Джерело