Тищенко прокоментував скандальну вечірку під час локдауну

consaidin 20, Квітень 2021, 21:51 164
Тищенко прокоментував скандальну вечірку під час локдауну

Нардеп від фракції “Слуга народу” Микола Тищенко, на якого відкрили кримінальне провадження через пишну вечірку під час локдауну, вперше прокоментував ситуацію.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

“Пару важливих слів з приводу святкування Дня народження моєї дружини. Перше і найважливіше: з юридичної точки зору – і це аксіома для нашого карантинного часу – святкування чого-небудь в готельних номерах готелів абсолютно не заборонене. Наголошу, що мова йде саме про номери готелю, а не про ресторан як про це, не розібравшись, написала частина журналістів”, – пояснює Тищенко.

За його словами, заборони, пов’язані з обов’язковим карантином, стосуються саме ресторанів.

“Це легко перевірити і уточнити. Але кому це потрібно уточнювати? Тому ще раз скажу. Ніяких кримінальних або адміністративних справ немає. І штрафів відповідних за порушення карантинного режиму немає. Оскільки немає самого факту порушення. Проте, я буду повністю сприяти поліції в розслідуванні (якщо воно необхідне при очевидних фактах). А суму, витрачену на свято, дружина обов’язково внесе в декларацію, якщо того вимагатиме законодавство”, – пише нардеп.

Він додав, що цілком визнає, що подібна ситуація могла обурити українське суспільство та приносить свої найщиріші вибачення.

“Але саме перед суспільством, а не перед тими “викривачами”, які в перервах між пошуками скандалів і сенсацій самі зависають в закритих ресторанах, а потім публікують фейки про інших. Так, можливо я дозволив собі дещо зухвалий вчинок і в цьому моя вина. Хоча на Дні народження моєї дружини було трохи більше 20 людей, між іншим, все вже перехворіли. Всі здавали тести на коронавірус за добу”, – пише Тищенко.

За його словами, саме святкування проходило у вузькому і майже сімейному колі.

“Я не збирав гостей в ресторані, не запрошував когось в заклад, який заборонено карантином. Протягом останніх двох років через величезну кількість роботи я практично не приділяв увагу сім’ї. Це мої мотивації. І звичайно, в цих мотиваціях ні формально, ні неформально і близько немає бажання порушити карантин або хизуватися подібним порушенням”, – додає нардеп.

Тищенко переконує, що все, що було сказано в інформпросторі з приводу Дня народження його дружини – це “чистої води хайп“.

“У будь-якому випадку, я визнаю свою провину перед українським суспільством і готовий нести політичну відповідальність за свої дії”, – пише він.

Нагадаємо, що 18 квітня нардеп від “Слуги народу” Микола Тищенко влаштував гучну вечірку на день народження дружини Алли Барановської. Попри те, що один з помічників Тищенка на питання про масштабне святкування дня народження сказав, що захід проходить у них вдома, журналістам вдалося зняти машину Тищенка біля готелю Fairmont. У провладній фракції заявили, що вивчають цю ситуацію й обговорять її під час відеоконференції 22 квітня. Водночас поліція порушила кримінальну справу з приводу інциденту.

Джерело