У Чернівцях жінка вилаяла Зеленського та Єрмака, обізвавши їх брехунами. ВІДЕО

Ірина Дубровська 3, Жовтень 2020, 10:02 273
У Чернівцях жінка вилаяла Зеленського та Єрмака, обізвавши їх брехунами. ВІДЕО

У Чернівцях жінка вилаяла президента України Володимира Зеленського, який приїхав в місто з робочим візитом. Інцидент потрапив на відео.

Президент України Володимир Зеленський з робочим візитом прибув до Чернівців 2 жовтня. Там з ним стався неприємний інцидент, який потрапив на відео. Воно було оприлюднено в соцмережах..

Жінка підстерегла президента і супроводжуючого його главу ОП Андрія Єрмака біля входу в готель на Центральній площі. Вона почала кричати їм у спини: “Брехуни!”

Судячи зі слів жительки Чернівців, в обурення її привела вартість “безкоштовної” української медицини. Вона запевняє, що за лікування чоловіка від коронавируса COVID-19 її сім’я заплатила 30 тисяч гривень.

“Брехуни! У мене чоловік на COVID-19 хворів! Жодна па ** а грошей не повернула … Що б ви пови *** хали”, – кричала жінка.

Уже в коментарі місцевим журналістам вона обізвала “брехунами” міністра охорони здоров’я Максима Степанова і головного санлікаря України Віктора Ляшко, які запевняють, що лікування від коронавируса в країні безкоштовне.