У глави СБУ Баканова журналісти виявили особняк під Києвом

ДУМКА 16, Травень 2020, 08:39 79
У глави СБУ Баканова журналісти виявили особняк під Києвом

Глава Служби безпеки України Іван Баканов нібито має особняк в селі Ходосівка під Києвом, ринкова вартість якого – від 7 до 8 млн гривень.

За реєстрами, у Баканова є квартира в Кривому Розі і ще одна на Печерську в Києві. У столиці в тому ж будинку зареєстрована і квартира дружини глави СБУ Оксани Лазаренко. Судячи з номерів, ці квартири подружжя розташовані одна над іншою.

У селі Ходосівка під Києвом, формально, за реєстром майнових прав, Івану Баканова належить тільки маленький клаптик – чотири сотки, ще дев’ять – на його дружині, за них вони і повинні платити податки. А в реальності, тут і власне озеро, і невеликий парк, і двоповерховий котедж – приблизно півгектара. Ринкова вартість такого маєтку може становити від 7 до 8 мільйонів гривень.

Юридично цього будинку взагалі не існує. Він не належить, ні Іванові Баканову, ні будь-кому з його родичів. Взагалі нікому – формально, ніякого будинку тут немає. Біля воріт припаркований джип, під самим будинком – “Фольксваген Пассат” дружини голови СБУ.

У соцмережах родичі Баканова постили фотографії, зроблені на ділянці біля цього будинку.