У КМДА розповіли, в якому режимі з понеділка працюватимуть школи та дитсадки

Володимир Маркопольский 13, Лютий 2021, 21:22 76

Навчальні заклади столиці повинні будуть продовжити свою роботу в звичайному режимі в понеділок, 15 лютого.

В. о. першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондрієвський заявив, що в КМДА оперативно приймуть необхідні рішення про припинення роботу дитячих садків і шкіл, якщо буде така необхідність.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської адміністрації, передає “Думка“.

“Зі свого боку, комунальні служби підготували будівлі садів і шкіл і перевірили, в першу чергу, на підключення тепла, так як за прогнозами температура вдень повинна впасти місцями до мінус 15.

Ми стежимо за ситуацією і, в разі необхідності будемо приймати оперативні рішення, але зараз ніяких побоювань немає, і абсолютно всі навчальні заклади відкриють свої двері в понеділок”, – заявив Мондрієвський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що через безперервні снігопади в столиці України на дорогах утворилися великі пробки, люди не можуть нормально дістатися на роботу і додому.

Для того, щоб потрапити на роботу жителям столиці доводиться вистоювати величезні черги на зупинках громадського транспорту, самі маршрутки забиті пасажирами, незважаючи на обмеження у зв’язку з пандемією, а столична влада не може налагодити нормальну роботу транспорту.