У Лондоні активісти пікетували квартиру Зелінського

ДУМКА 10, Жовтень 2021, 17:21 1304
У Лондоні активісти пікетували квартиру Зелінського

Українська громада в Лондоні на Бейкер-стріт (Baker Street) провела акцію протесту біля будівлі, де згідно з матеріалами розслідування Pandora Parers, розташована одна з квартир, яку придбав президент України Володимир Зеленський і оформив на осіб з найближчого оточення.

Про це повідомляють #букви.

Представник організації ” Євромайдан “(London Euromaidan) Андрій Бубернак розповів, що в акції беруть участь українці, а також їхні партнери та однодумці, які сьогодні прийшли підтримати протест проти корупції та відмивання грошей.

“Нещодавно було опубліковано розслідування Pandora papers про те, як Зеленський відмив гроші Коломойського з “Приватбанку” через офшори і купив собі в Лондоні квартиру, а може і не одну, яка не була задекларована … Ми прийшли сюди показати своє розуміння ситуації, яка в принципі не змінилася за період його президентства. Тобто корупція в Україні залишилася на тому ж рівні, а може і вийшла на новий. І Зеленський своїм прикладом показав, що він не тільки не бореться з нею, а бере участь у корупційних схемах”, – пояснив Бубернак.

Він додав, що учасникам не потрібні пояснення:

“Кожен повинен відповідати за свої вчинки. Нехай Зеленський відповідає за свої вчинки перед громадянами України. Нехай поверне гроші в Україну. Продасть квартиру, продасть пару квартир … Нехай їх задекларує. Кожен має право мати житло-ніхто не заперечує. Але нехай воно буде зароблене чесним способом і важкою працею”.

Учасники акції тримали плакати з написами: “Зеленський – корупціонер!”, “Продай квартиру-поверни гроші”.