У Львові демонтують радянську зірку, проти чого виступала Росія

ДУМКА 25, Жовтень 2021, 23:57 547
У Львові демонтують радянську зірку, проти чого виступала Росія

У Львові на Марсовому полі почали демонтаж радянської зірки, проти чого раніше неодноразово виступала проти Російська Федерація.

Про це повідомив громадський діяч Антон Петровський, передає “Думка“.

Він заявив, що демонтувати радянський символ хотіли ще в 90-х роках минулого століття, коли Україна стала незалежною країною, але тільки недавно дана ініціатива стала системною, тому її змогли довести до кінця.

Громадська організація “Суспільство майбутнього” спочатку анонсувала ініціативи в ЗМІ, а потім звернулася з відповідним зверненням до міської влади, де їм повідомили, що даний об’єкт підлягає знесенню після необхідного рішення міського виконкому. Відповідне рішення було прийнято 8 жовтня і тепер даний об’єкт буде демонтований.

Раніше влада РФ неодноразово вимагали, щоб даний об’єкт не демонтували, і навіть називали його у своїх зверненнях меморіалом Другої світової війни.

Петровський заявив, що в даному випадку влада міста вчинила правильно, оскільки не відреагувала на вимоги представників країни агресора. Він стверджує, що дана символіка дуже важлива для РФ оскільки є символом з присутності. Петровський впевнений, що демонтаж дозволить провести не тільки декомунізацію, а й дерусифікацію, оскільки сучасна Росія вважає себе правонаступником СРСР і намагається приписати собі перемогу у Другій світовій війні.

Крім того, демонтаж монумента дозволить місту позбутися “символіки Москви”, що для неї є дуже хворим процесом.