У Міносвіти повідомили, що робити абітурієнтам, якщо вони захворіють COVID-19 в період сесії ЗНО

Христина Качоровська 17, Травень 2021, 18:18 51

Через пандемію коронавірусу, вже другий рік поспіль ЗНО пройде з суворими карантинними обмеженнями.

Тим же, хто все ж захворіє напередодні проходження ЗНО, в Міносвіти радять не хвилюватися: вони зможуть скласти тести на додатковій сесії ЗНО, повідомив в. о. директор УЦОЯО Валерій Бойко:

“Зверніть увагу: якщо у вас перед ЗНО з’явилися ознаки вірусного захворювання – прошу вас, негайно звертайтеся до сімейного лікаря”.

За його словами, такий крок гарантує надання професійної медичної допомоги та завдяки зверненню до лікаря можна буде своєчасно отримати документ, який дозволить пройти ЗНО на додатковій сесії:

“Якщо ж абітурієнт відчує нездужання вже на сесії, і, за висновком медпрацівника на ділянці тестування, йому знадобиться кваліфікована допомога, то йому відразу ж викличуть швидку допомогу”.

Якщо учасник за станом здоров’я не зможе повернутися в кабінет і продовжити тестування, йому також дозволять пройти тестування на додатковій сесії:

“Але якщо абітурієнт зможе продовжити тестування, треба розуміти , що час, витрачений за межами аудиторії, буде втрачено і ніхто не дозволить йому продовжити тестування після закінчення відведеного на це часу “.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні почалась реєстрація на додаткову сесію ЗНО.

Також повідомлялось, коли почнеться додаткова сесія ЗНО.