У МОЗ заявили про завершення третьої хвилі коронавірусу в Україні

Христина Качоровська 7, Травень 2021, 12:21 58
У МОЗ заявили про завершення третьої хвилі коронавірусу в Україні

Правда, українці захват і радість глави МОЗ Максима Степанова зовсім не поділяють.

Міністр Степанов на своїй сторінці в Facebook повідомив, що Україні вдалося пройти третю хвилю пандемії коронавірусу.

Свої слова він підтверджує тим, що вже завтра в Україні не залишиться “червоних” зон карантину. Степанов уточнив, що станом на 7 травня в Україні в “червоній” зоні залишилася лише Сумська область, але вже завтра вона її покине:

“Нарешті я можу повідомити, що третя хвиля пандемії COVID-19 завершилася. Вже з 8 травня у нас не залишиться областей з обмеженнями “червоної” зони карантину”.

Чиновник подякував лікарям за їхню важку працю і зазначив, що не дивлячись на всю складність ситуації, їм вдалося тримати під контролем пандемію.

При цьому, додав Максим Степанов, стабілізація ситуації не означає, що можна розслабитися і забути про запобіжні заходи:

“Я прошу всіх українців і далі носити маски, дотримуватися дистанції, користуватися антисептиками і уникати масових зібрань людей. Коронавірус не зник, він лише чекає, коли ви знімете маску “.

Примітно, що в коментарях під постом, радість міністра ніхто не розділив. Люди пишуть, що приріст хворих впав через затяжні свята і скоро цифри знову підскочать.

Крім цього люди пригадали, що за останні місяці від COVID-19 померло тисячі українців, що навряд чи можна вважати перемогою і контролем над пандемією .

Нагадаємо, раніше ми писали, що майже кожен третій українець впевнений, що перехворів коронавірусом.

Також повідомлялось, що Зеленський назвав дату, до якої більшість українців мають вакцинуватись від коронавірусу.