У поліції заявили, що полковник, якого п’яним зупинили патрульні, зараз перебуває в декреті

ДУМКА 11, Січень 2022, 21:42 721
У поліції заявили, що полковник, якого п’яним зупинили патрульні, зараз перебуває в декреті

В’ячеслав Єфтеній, котрого п’яним спіймали за кермом автомобіля, під час інциденту не перебував на посаді начальника управління стратегічних розслідувань Нацполіції в Одеській області, бо пішов у відпустку по догляду за дитиною.

Про це повідомляє сайт Нацполіції.

“Особа, про яку йдеться у повідомленнях ЗМІ – В’ячеслав Єфтеній – з 1 вересня 2021 року перебуває у відпустці по догляду за дитиною.

Наказ про його відпустку виданий 30 серпня 2021 року за підписом керівництва Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції”.

Правоохоронці повідомляють, що 20 вересня минулого року на посаду, яку займав Єфтеній, начальника управління стратрозслідувань Нацполіції в Одеській області призначили підполковника Дениса Фролова.

У поліції наголошують, що патрульні зупинили на Буковині не того, хто наразі очолює одеське управління стратегічних розслідувань.

Вночі 8 січня патрульні на Буковині зупинили водія, котрий проїхав на заборонний знак. Під час розмови у нього виявили ознаки сильного алкогольного сп’яніння.

За кермом був В’ячеслав Єфтеній – начальник управління стратегічних розслідувань Нацполіції в Одеській області, котрий наразі у відпустці по догляду за дитиною.

Єфтеній зізнався, що сів п’яним за кермо свого позашляховика Mercedes G 63 AMG і намагався “домовитися” з правоохоронцями.

Він також розповів, що у салоні авто була його дружина і 6 місяців тому він став батьком.