У Раді “слуга” Тищенко напав на Лероса, коли той говорив про справу вагнерівців

ДУМКА 9, Вересень 2021, 12:31 454
У Раді “слуга” Тищенко напав на Лероса, коли той говорив про справу вагнерівців

Нардеп Микола Тищенко напав і почав тягати по залі свого колегу Гео Лероса на засіданні Верховної Ради.

Про це стало відомо із засідання парламенту.

Лерос виступав з трибуни парламенту стосовно проваленої операції українських спецслужб з затримання “вагнерівців”. Він заявив, що українцям цікаво знати, “хто з цієї парочки – пан Зеленський чи його секретарша Єрмак злили цю спецоперацію”.

“Пане Зеленський, ви можете скільки завгодно призначати своїх друзів, знайомих на керівні державні посади, але ви перетворюєте цю країну на мафію…”, – сказав Лерос.

У цей момент до нардепа підскочив Тищенко і вирвав мікрофон з його рук. Тищенко силою виштовхав Лероса від трибуни.

Голова ВР Дмитро Разумков закликав депутатів заспокоїтися і відійти від трибуни.

Разумков оголосив перерву в пленарному засіданні парламенту на 15 хвилин, однак парламентарії повернулися до роботи менш ніж за 5 хвилин. Після цього Гео Лерос продовжив свій виступ.

Як повідомлялося, фракція партії “Слуга народу” у Верховній Раді виключила зі свого складу Гео Лероса. Раніше Лерос опублікував кілька відео, на яких брат глави ОП Андрія Єрмака нібито обговорює зі співрозмовниками питання призначення на державні посади. Єрмак звернувся у зв’язку із оприлюдненим відео до Служби безпеки та Державного бюро розслідувань, оскільки, за його словами, йдеться про сплановану акцію і питання національної безпеки.