У Верховній Раді заявили, що вже практикують наукові дослідження депутата Ківи у сфері безпеки

ДУМКА 1, Квітень 2021, 03:46 642
У Верховній Раді заявили, що вже практикують наукові дослідження депутата Ківи у сфері безпеки

Дослідження народного депутата “опозиційної платформи – за життя”, Іллі Ківи, захист дисертації якого призначено на 26 квітня, має довідку про реалізацію в практичній діяльності від правоохоронного Комітету Верховної Ради.

Про це в комітеті повідомили у відповідь на запит руху “Чесно”.

“Цією довідкою засвідчуємо, що результати наукового дослідження Іллі Ківи викликали інтерес і впроваджуються в практичну діяльність Комітету ВРУ з питань правоохоронної діяльності”, – йдеться в документі за підписом Голови Комітету Дениса монастирського, датованому 25 січня цього року.

Зокрема, у довідці зазначено, що уваги заслуговує розробка та опис механізмів впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності.

Згідно з цим описом, активність громадян у сфері політичного і правового життя суспільства “провокує” владу створювати нові напрямки забезпечення демократизму та успішності внутрішньої державної політики.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що народний депутат від Партії “опозиційна платформа – за життя” Ілля Ківа може стати кандидатом наук з державного управління, якщо захистить дисертацію про вплив громадянського суспільства на регулювання правоохоронної діяльності в Євросоюзі та Україні.