У Зеленського тільки в особистій охороні 70 осіб, такого не було ніколи, – Луценко

ДУМКА 14, Грудень 2021, 19:03 1083
У Зеленського тільки в особистій охороні 70 осіб, такого не було ніколи, – Луценко

Президента Володимира Зеленського постійно залякують погрозами його життю і родині глави держави.

Про це в інтерв’ю розповів колишній генеральний прокурор Юрій Луценко.

За його словами, ще до обрання президентом деякі з політиків побачили в президенті страх за своє життя “і відтоді Зеленський живе в атмосфері постійних сигналів про небезпеку його життя”.

“Вже розповідали про ймовірність отруєння членів його сім’ї, небезпеки проживання в його приватному будинку, небезпеки пересування… Що вам говорити – у нього більше 70 працівників УДО в першому колі “лички””, – розповів Луценко.

Екс-генпрокурор зазначив, що у Порошенка було в рази менше – осіб 10-15.

Але це мова про перше коло. На периметрі стоять інші-є ще розвідки, є ще передові групи. І такого ще не було ніколи. Я не кажу, що це погано і президента не треба охороняти. Ні, держава повинна оберігати – і для держави, що 10, що 70 осіб не така вже розкіш. Питання в атмосфері, в якій він живе. І ми його бачили на цій прес-конференції-це залякана людина з комплексом Наполеона”, – сказав Луценко.

“Але ця інформація про небезпеку життя – це як наркотик, в ній постійно потрібно піднімати градус. В результаті від простих замахів до нього перейшли до замахів на нього, імені Васі Лаптєва. Ви ж знаєте, що це офіцер ФСБ, який нібито говорив з українськими відставними офіцерами. І цей “заколот” коментував цілий Байден. Тобто ця заляканість і утримання влади має великий вплив на політику президента Зеленського. І це ключове в цій історії”, – підкреслив політик.