У Зеленського запевняють, що не збиралися вводити санкції проти телеканалу “Прямий”

Володимир Маркопольский 19, Лютий 2021, 04:37 108
У Зеленського запевняють, що не збиралися вводити санкції проти телеканалу “Прямий”

Прессекретар президента Володимира Зеленського Юлія Мендель запевнила, що на засіданні Ради національної безпеки й оборони 19 лютого не планували вводити санкції проти телеканалу “Прямий”, на які натякав п’ятий президент Петро Порошенко.

Мендель ще раз виправдала закриття телеканалів 112 Україна, ZIK і NewsOne, заявивши, що цей крок приймався не з політичних мотивів, а був зроблений для захисту державних інтересів. Свободі слова в Україні, за її словами, нічого не загрожує.

«Санкції проти телеканалів 112 Україна, ZIK, NewsOne були впроваджені через докази фінансування з держави-агресора, а також пов’язаність їх власника з терористичними організаціями, що оперують на окупованих агресором територіях України», – пояснила прессекретар.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що п’ятий президент України Петро Порошенко став офіційним власником телеканалу “Прямий”.

За деякою інформацією на такий крок Порошенко пішов після витоку інформації, що на черговому засіданні РНБО планується введення санкцій до Володимира Макеєнка, який раніше був власником телеканалу “Прямий”.