Україна домовилася про безвізовий режим з ще однією країною

ДУМКА 29, Серпень 2021, 11:25 318
Україна домовилася про безвізовий режим з ще однією країною

Україна і Республіка Маврикій домовилися про безвізовий режим. Для того, щоб відправитися в подорож, буде потрібно тільки закордонний паспорт.

Таке рішення було прийнято Урядом України на засіданні в четвер, 26 серпня. Про це розповів народний депутат Олексій Гончаренко (“європейська солідарність”) у своєму Telegram-каналі.

“У ще одну країну тепер можна потрапити без візи з українським паспортом. Сьогодні Кабмін уповноважив Надзвичайного і Повноважного посла України в ПАР (Південно-Африканська Республіка) Абравітову любов підписати угоду про безвізовий з Республікою Маврикій “, – йдеться в заяві.

Також відомо, що Маврикій готовий приймати туристів без проходження обов’язкового карантину. З 1 жовтня вакцинованим мандрівникам буде достатньо негативного ПЛР-тесту. А з 1 вересня скорочуються терміни самоізоляції для прибулих на острів – з 14 до 7 днів.

Туристи, які не пройшли вакцинацію, відправляються на 14-денний карантинний період в спеціальному готелі з доставкою їжі в номер. Ця умова залишиться в силі також з 1 жовтня. Для контролю необхідно буде здавати ПЛР-тести на 7 і 14 день перебування.