Україна домовилася про постачання великої партії вакцини Pfizer

Володимир Маркопольский 26, Лютий 2021, 19:08 217

Протягом 2021 року Україна отримає велику партію вакцини від коронавірусу фірми Pfizer, якої повинно вистачити на все вразливе населення країни.

Про це повідомляє “Обозреватель” з посиланням на власні джерела, передає “Думка“.

Згідно з інформацією, домовиться про постачання вакцини фірми Pfizer вдалося після того, як посередником на переговорах виступив МЗС Ізраїлю.

За вказівкою президента Володимира Зеленського МЗС України зв’язався з Міністром охорони здоров’я Ізраїлю Йоелем Едельштейном, етнічним українцем, який народився в Чернівцях. “Він любить Україну, і активно сприяв у контактах з компанією Pfizer. Потім була організована відеоконференція президента Володимира Зеленського з СЕО компанії Альбертом Бурлою”, – повідомило джерело.

Відразу після цієї розмови відбулася реєстрація цієї вакцини в Україні, і сьогодні Міністерство охорони здоров’я України отримало проект контракту. Відзначається, що обумовлений обсяг є істотним.

“Цієї вакцини вистачить для забезпечення всіх критичних категорій громадян – літніх людей, лікарів, військових. Україна отримає її протягом 2021 року”, – заявив співрозмовник.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Великобританії розробляють вакцини проти всіх штамів коронавірусу.