Україна вперше застосувала на Донбасі безпілотник Bayraktar

ДУМКА 26, Жовтень 2021, 20:25 95
Україна вперше застосувала на Донбасі безпілотник Bayraktar

Українські військові на Донбасі знищили бойову техніку сепаратистів, з якої постійно обстрілювали позиції 93-ї механізованої бригади, яка знаходиться біля Гранітного.

Відповідне відео у себе в Facebook опублікував журналіст Юрій Бутусов, передає “Думка“.

Він заявив, що російські гаубиці Д-30 почали Регулярний обстріл позицій українських військових в районі Гранітного. внаслідок вогню смертельне поранення отримав з українських захисників. Спочатку українська сторона намагалася зупинити обстріл дипломатичним способом, але це не мало успіху.

Журналіст заявив, що противник розгорнув свою техніку прямо посеред дороги і був упевнений, що відповіді не буде. Однак українські військові вперше вирішили використовувати Bayraktar і за допомогою керованої бомби знищили гаубицю противника.

Бутусов заявив, що раніше Bayraktar українські військові в хід не пускали, але сьогодні Головком ЗСУ Валерій Залужний дав дозвіл.

Журналіст зазначив, що в даному районі розгорнута Російська ППО і засоби РЕБ, але дана техніка не змогла навіть виявити український безпілотник. Бутусов заявив, що після пострілу всі бойовики розбіглися по кущах і більше не стріляли.