Українське суспільство звикло давати гідну відсіч: борець викликав Усика на бій без правил. ВІДЕО

consaidin 9, Травень 2020, 16:32 604
Українське суспільство звикло давати гідну відсіч: борець викликав Усика на бій без правил. ВІДЕО

Український борець Богдан Грицай розкритикував боксера Олександра Усика через політичні погляди.

Спортсмен дорікнув Усику за його ставлення до Росії та викликав на бій без правил. Відповідне відеозвернення Грицай опублікував на Youtube.

“Я і є той диванний експерт, який глузує з твоїх “ватних” відео, твоїх малограмотних коментарів, з твоїх дитячих віршиків і російського сценарію, який ти хочеш просунути. Я той самий, кого собі на біду ти викликав на бій без правил, без будь-яких правил. Я приймаю виклик. Після цього бою ти зрозумієш урок, що бої без правил, навіть для професійного боксера, є неприпустимими”.

“Буде ще один урок: не тобі вирішувати, чий Крим, і не тобі вирішувати, що писати і говорити українцям. Радуйся, що на твоє відео під назвою “один раз ти можеш увійти не в ті двері” відгукнувся саме я. Було б страшніше, якби кліпи “востаннє ти можеш підійти не до того вікна” почали б тобі знімати професійні жінки-снайпери або пенсіонери служб відстрілу диких тварин. Українське суспільство звикло давати гідну відсіч. Ось я і реагую як частина українського суспільства. Олександр, судячи з твоїх останніх відео, ти – фахівець у всьому”, – сказав Грицай.

Боксери Усик та Ломаченко знялися у пропагандистському фільмі “Здрастуй, брате! Христос воскрес”, який оприлюднив один із монастирів Російської православної церкви.

Фільм вихваляє православ’я Московського патріархату і єдність України і Росії в час гібридної війни РФ проти України.

Спортсмени розповідають про свою дружбу з росіянами та заявляють, що українці й росіяни – “єдиний народ”.

Через це обох боксерів внесли у базу “Миротворець”. Водночас у Росії заявили, що готові надати Усику та Ломаченку громадянство.