Українські поліцейські пересядуть на електрокари

ДУМКА 9, Вересень 2021, 22:15 186
Українські поліцейські пересядуть на електрокари

Міністерство внутрішніх справ України має намір закупити електрокари для патрульних поліцейських. Глава відомства Денис Монастирський пояснив, що це дозволить істотно економити на паливі.

Про це він заявив під час презентації пріоритетних напрямків МВС. Також оприлюднена Інфографіка, на якій порівнюються витрати на нинішні автомобілі правоохоронців та електрокари.

“Ми вирішили закупити спершу партію електромобілів для патрульної поліції. Попередні дані свідчать, що це дозволяє зменшити витрати на паливо, економія за багатьма статтями витрат”, – сказав Монастирський.

Він не уточнив, скільки саме автомобілів планують закупити відразу. Судячи з оприлюдненої інфографіки, мова йде про Hyundai Kona.

Також у відомстві порівняли, що, хоча Mitsubishi Outlander і дешевше коштують, вони дорого обходяться через витратні матеріали і палива.

Так, ціна Outlander 739 тисяч гривень, а Kona коштує 1,3 мільйона гривень. У той же час вартість заправки першого на 400 тисяч км – 1,2 млн грн + 96,6 тисяч грн на техогляд і масла. Електрокар же обійдеться в 204 тисячі грн на 400 тисяч км.до того ж останній більш потужний.

Українські поліцейські пересядуть на електрокари