Українські військові почнуть вивчати англійську мову під час проходження служби

ДУМКА 5, Жовтень 2021, 12:25 540
Українські військові почнуть вивчати англійську мову під час проходження служби

Українським військовим у військових частинах та органах військового управління з січня 2022 року викладатимуть англійську мову, повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Згідно з цією інформацією, до кінця цього року спеціалізовану підготовку з питань організації та методики навчання англійської мови буде організовано для 150 військовослужбовців, які виконуватимуть обов’язки позаштатних інструкторів мовної підготовки.

Надалі ці інструктори з січня 2022 року розпочнуть проводити заняття з вивчення англійської мови у військових частинах та органах військового управління.

У ГУР Міноборони вважають, що викладання англійської мови у військових частинах стане ще одним кроком вперед на шляху до досягнення Збройними силами України взаємосумісності зі збройними силами країн-членів НАТО та країн-партнерів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Василькові на базі Об’єднаного центру і бригади тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України почалися українсько-Британські навчання «Warrior Watcher – 2021».