Український літак з евакуйованими не може вилетіти з Афганістану

ДУМКА 17, Серпень 2021, 00:15 3258
Український літак з евакуйованими не може вилетіти з Афганістану
На цей момент в Афганістані застрягло близько 90 українців, літак, готовий їх вивезти, не може вилетіти з Кабула через ситуацію в аеропорту.
В аеропорту Кабула нині перебуває ще один український літак, який має евакуювати з країни, захопленої талібами, наших громадян, але поки він не може вилетіти. Також невідомо, коли найближчим часом зможе прибути до Афганістану новий евакуаційний літак по українців.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

“Зараз найбільша проблема в тому, що у нас є борт, який там знаходиться, але він не може вилетіти. Він теоретично в якийсь момент зможе відлетіти, але чи зможе туди прибути новий український літак – це поки питання без відповіді, і відповідь на це запитання залежатиме від стабілізації ситуації в Афганістані”, – заявив міністр.

Він додав, що одна з проблем вильоту з аеропорту Кабула – те, що він заповнений людьми, готовими штурмувати літаки в спробі покинути країну.

За словами Кулеби, на цей момент хочуть евакуюватися з Афганістану близько 50 українців. Пізніше в МЗС заявили, що евакуації потребують 90 людей.

Міністр додав, що український літак готовий взяти на вільні місця громадян інших держав, зокрема й Афганістану.