Український завод випустив пиво “Московське” із символікою РФ. ФОТО

consaidin 21, Лютий 2021, 20:04 1032
Український завод випустив пиво “Московське” із символікою РФ. ФОТО

Український пивоварний завод випустив пиво під назвою “Московське” із зображенням на етикетці прапору країни-агресора Росії і Кремля.

На цей факт звернув увагу офіцер Збройних сил України, блогер Анатолій Штефан, опублікувавши в своєму Telegram-каналі, передає Думка.

Пиво “Московське” виробляють на пивзаводі, що розташований на Луганщині, а його засновником є мешканка Києва.

На підконтрольній Україні території Луганської області почали випускати пиво під назвою “Московське”, на етикетці виробник надрукував російський прапор і зображення Собору Василія Блаженного.

“Тут справа не так у назві пива “Московське”, а більше в триколорі російських окупантів та Кремля на етикетці. Тих, хто вже 7 років намагається всіма силами знищити Україну”, – написав він.

Як зазначено на етикетці пляшки, ТОВ “ПІНТА – Кремінський пивоварний завод” виготовляє алкогольні напої на підконтрольній Україні території. Вся інформація написана українською мовою.

Етикетка пива

Завод розташований у Луганській області, м. Кремінна, вул. Дзержинського, 33-Б. Згідно з даними ресурсу YouControl, засновником підприємства є Струк Олена Петрівна, яка зареєстрована в Києві.

Етикетка пива "Московського"

Нагадаємо, зображення Леніна та інші символи комунізму виявили на одеському залізничному вокзалі та на площі Десятого квітня. Але Одеська міська рада відмовляється їх демонтувати.

Раніше, на українському кордоні на Сумщині встановили триколор.