Українці розповіли, в яких країнах вони найбільше хочуть працювати

ДУМКА 22, Червень 2021, 02:51 79
Українці розповіли, в яких країнах вони найбільше хочуть працювати

Опитування проведене EWL Group і Центром східноєвропейських досліджень Варшавського університету серед іноземних трудових мігрантів в РП.

Заробітчани з України, що працюють в Польщі, хотіли б залишитися там або відправитися на заробітки в ФРН.

Про це свідчить опитування, проведене польським агентством з працевлаштування EWL Group і Центром східноєвропейських досліджень Варшавського університету серед іноземних трудових мігрантів в РП в травні-червні поточного року. Про це повідомляє Укрінформ.

Згідно з опитуванням, 90% респондентів не шкодують, що приїхали працювати до Польщі під час пандемії коронавірусу. Ще 37% опитаних визнали, що скористалися рішенням уряду Польщі про автоматичне продовження дозволів на перебування і роботу в країні під час пандемії коронавірусу.

79% опитаних працівників порадили б своїм близьким і знайомим пошуки роботи в Польщі, багато хто розглядає для себе варіанти роботи в інших країнах. Зокрема, з жовтня минулого року з 19% до 31% зросла кількість тих, хто шукає місце роботи не тільки в Польщі.

Найбільше трудові мігранти хотіли б поїхати працювати у ФРН (51%), Польщу (48%), Чехію (26%), США (25%) і Канаду (23%). У десятку найпопулярніших напрямків міграції увійшли також скандинавські країни-Норвегія (21%), Швеція і Фінляндія (17%).