Українці все рідше стали їздити до Росії

Галинка Антонюк 4, Травень 2021, 18:29 87

За перші три місяці цього року державний кордон України в обох напрямках перетнули майже 4,3 млн громадян країни.

Про це повідомляє Держприкордонслужба у вівторок, 4 травня. Зазначено, що найбільше громадян перетнули кордон з країнами ЄС-понад 2,4 млн.

“З них кордон з Польщею на виїзд і в’їзд перетнуло понад 1,5 млн наших земляків, понад 640 тисяч українців перетнули кордон з Угорщиною, більше 213 тисяч – з Румунією і близько 90 тисяч – зі Словаччиною. І це тільки сухопутна наземна ділянка кордону”, – йдеться в повідомленні.

Також 1,3 млн українців подорожували по повітрю. Найменш привабливою виявилася морська ділянка кордону-27 тисяч осіб. Крім того, українці прямували до країн колишнього СРСР – це РФ, Молдова і Білорусь, куди на виїзд / в’їзд подорожувало 316 тисяч, 97 тисяч і 66 тисяч осіб відповідно. При цьому за аналогічний період 2020 року ці ж напрямки обирали відповідно 1,2 млн, 550 тисяч і 520 тисяч громадян України.

Прикордонники відзначили, що в порівнянні з трьома першими місяцями минулого року спостерігається, хоча і незначне, проте збільшення пасажиропотоку в такі країни як Туреччина, Домініканська Республіка, Нідерланди, Мальдіви, Танзанія, Шрі-Ланка, Чорногорія, Австралія і Північна Македонія.

Раніше повідомлялося, що в Україну з початку 2021 року не було пропущено більше тисячі громадян РФ. При цьому всього з початку поточного року на територію України було відмовлено у в’їзді понад 5 тисячам іноземних громадян.

Читати також: До Києва приїхав відомий російський репер Баста, який виступав в окупованому Криму