В ГУР спростували заяви Росії про контроль над кількома населеними пунктами на Донеччині та Запоріжжі

ДУМКА 8, Лютий 2023, 09:14 19579
В ГУР спростували заяви Росії про контроль над кількома населеними пунктами на Донеччині та Запоріжжі

Головне управління розвідки Міноборони України у вівторок спростувало заяви Росії про взяття під контроль кількох невеликих населених пунктів у Донецькій і Запорізькій областях.

В Україні заявили, що «захоплення їх ворогом наразі не підтверджено» і що «ЗСУ продовжують обороняти кожен із цих напрямків».

Раніше у вівторок міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що російський наступ “успішно розвивається” поблизу ключових міст Бахмут і Вугледар і що російські війська нібито взяли під контроль кілька невеликих населених пунктів у Донецькій і Запорізькій областях.

Шойгу також зазначив, що Росія повністю контролює Соледар, звідки Збройні сили України оголосили про вихід у січні.

Розвідка Міноборони України також розкритикувала Шойгу за рекламу “досягнень” Збройних сил Росії, стверджуючи, що насправді російська террористична ПВК “Вагнера” бере активну участь у бойових діях на цих територіях, а не регулярні війська.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що головнокомандувач Збройними силами України Валерій Залужний провів чергову телефонну розмову з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США, генералом Марком Міллі.