В кліпі гурту “Антитіла” розгледіли окультні символи, клоуна-Зеленського і закопаних президентів

consaidin 20, Липень 2020, 21:02 1198
В кліпі гурту “Антитіла” розгледіли окультні символи, клоуна-Зеленського і закопаних президентів

У мережі розгорівся скандал через кліпу українського гурту “Антитіла” на нову пісню “Кіно”. Так, користувачі бурхливо обговорюють використання окультних символів в ролику, а також вказують на політичний підтекст в ньому.

Журналісти зібрали реакцію людей, що б докладніше дізнатися, що саме збентежило їх в сюжеті кліпу.

Користувачі помітили, що на одному з останніх кадрів відеокліпу “Кіно”, головний герой приповзає до закопаним в пісок головах і падає у них, утворюючи таким чином фігуру перевернутої п’ятикутної зірки (здавна це вважається демонічним символом). Все підсилює наступний кадр, в якому на сцену виходять актори в образі темних сил.

“Нічого не нагадує знак, який утворює головний герой, коли падає біля голів? Це ж перевернута зірка, пентаграма. П’ять вершин (руки і ноги), і остання вершина у голів. Ще одне підтвердження того, що в сумі п’ять голів, виходить він ліг в формі зірки догори дригом … І кінцівка як прихід темного, антихриста, війни, вже після того, як клоун лягає вниз головою розправляючи руки. Антитіла якісь антихристи “, – написав один з користувачів.

Антитіла" презентували новий кліп, знятий на Херсонщині

Інший же користувач розгледів в відео прямий політичний натяк. Він заявив, що голови в піску – це попередні президенти України, крім Віктора Януковича, який втік з країни в 2014 році. А також порівняв головного героя кліпу з нинішнім президентом Володимиром Зеленським.

“А ви не думали, що голови в піску – це Леонід Кравчук, Леонід Кучма, Віктор Ющенко та Петро Порошенко? Віктор Янукович же втік, і лопата його чекає. А клоун ще при владі, лежить біля голів, але його ще не закопали” , – написав він.

Хтось, навпаки, вважає, що цирк і історія з ослом – це пряма аналогія з президентом Володимиром Зеленським та нинішньою ситуацією в країні.

“Божевільний Капелюшник верхом на віслюку тримає перед його мордою смачну морквину. Це просто геніально. В одній картинці все про останні вибори”, “Мені театр схожий на передвиборний період України, а ходіння по пустелях – на післявиборчий”, – написали люди.

До слова, не дивлячись на те, що в коментарях до відеоролика триває бурхливе обговорення, самі музиканти ніяк не коментують сюжет кліпу, акцентуючи увагу тільки на те, що він дійсно насичений метафорами і прихованими знаками.