В Одеській області звільнили вчителя, який назвав українську мову “фашистською”

ДУМКА 18, Травень 2021, 20:55 87
В Одеській області звільнили вчителя, який назвав українську мову “фашистською”

У Чорноморську звільнений викладач коледжу Одеського національного морського університету Олександра Макаренка, який назвав українську мову – мовою “окупантів і фашистів”.

Про це розповів директор коледжу Леонід Жуха.

“18 травня, видано наказ по коледжу, яким звільнений з посади викладач Олександр Макаренко, згідно з п.3 ст. 41 КЗпП України – за вчинення працівником, виконуючим виховні функції, аморального проступку, несумісного з продовженням даної роботи”, – підкреслив директор навчального закладу.

У коментарі до повідомлення у Фейсбуці про введення нових правил української мови Макаренко назвав його мовою “окупантів і фашистів”.

У користувачів соцмережі викликало бурю обурення таке ставлення викладача державного коледжу до української, який є мовою викладання і виховання учнів цього навчального закладу. Деякі звернулися до Уповноваженого із захисту державної мови Тараса кременю.

Реагуючи на” мовний “скандал, заступник директора з навчально-виховної роботи коледжу Наталія Федорова заявила про” неприйнятність таких публічних висловлювань з боку викладача навчального закладу”, що пропагує ненависть до державної мови.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Зеленського заявили, що боротися з пропагандою Кремля потрібно російською мовою.