В окупованому Криму вчителька назвала кримських татар “зрадниками”: спалахнув скандал

consaidin 6, Квітень 2021, 14:38 114
В окупованому Криму вчителька назвала кримських татар “зрадниками”: спалахнув скандал

Інцидент стався в селищі Дачне, що в Судацькому районі. Саме в цій місцевій школі вчителька спробувала “виправдати” депортацію кримських татар у 1944 році.

Йдеться про вчительку літератури Олену Руденко. Саме на неї поскаржилася мама місцевої 4-класниці Саміри Алієвої. Дітям в школі дали завдання написати про своїх рідних, які пройшли Другу Світову війну.

Маленька Саміра написала про свого дідуся, який воював на фронті і там отримав серйозне поранення, через що повернувся додому. Потім його, як і інших кримських татар депортували з півострова. Після депортації дідусь прожив всього рік, залишивши дружину з 5-дітьми на руках:

“Коли моя дочка закінчила розповідь, вчителька Руденко звернулася до класу, в якому 9 кримських татар і 7 учнів слов’янської національності. Вона почала розповідати, чому була депортація. За її версією, татари були” зрадниками “, які допомагали німцям захопити Крим”.

Після цього, зазначила мама дівчинки, однокласники слов’яни почали дивитися на її дочку з осудом:

“Таке ж було і з іншими кримськотатарськими дітьми. Батько однокласниці дочки розповів, що його дівчинка прийшла додому в сльозах. Ми всі обурені”.

Тепер батьки учнів вимагають, щоб Руденко притягли до відповідальності, а “Міносвіти” Криму оцінило поведінку педагога.

Нагадаємо, раніше окупанти заявили, что Крим скоро стане пустелею.