В СБУ прокоментували вимогу нардепів заборонити в’їзд для репера “Басти”

ДУМКА 21, Травень 2021, 22:12 75
В СБУ прокоментували вимогу нардепів заборонити в’їзд для репера “Басти”

У Службі безпеки України отримали офіційні звернення від народних депутатів та представників громадськості стосовно розгляду питання можливої заборони в’їзду в Україну російському реперу «Басті»(Володимиру Вакуленку).

Про це повідомили у СБУ.

« У зв’язку з відвідуванням ним тимчасово окупованої території АР Крим з порушенням встановленого законодавства України порядку та наявністю в його діях окремих ознак адміністративного правопорушення Службою безпеки України у березні цього року поінформовано Державну прикордонну службу України для розгляду в межах компетенції та прийняття рішень», – заявили в СБУ.

У спецслужбі додали, що в разі отримання даних щодо правопорушень Вакуленка будуть реагувати.

У березні 2021 року стало відомо, що народний депутат Олексій Гончаренко («Європейська солідарність») звернувся до Служби безпеки з проханням розглянути можливість заборони на в’їзд в Україну російському реперу «Басті».

Депутат нагадав, що в 2017 році СБУ вже забороняла Вакуленку в’їзд в Україну через незаконне відвідування анексованого Криму в 2015 році, де він виступав із концертом. Однак термін дії заборони вже закінчився.