В Угорщині стартували багатонаціональні навчання “Сейбер Гардіан-2021” за участю українських військових

ДУМКА 2, Червень 2021, 11:21 43
В Угорщині стартували багатонаціональні навчання “Сейбер Гардіан-2021” за участю українських військових

В Угорщині почалася активна фаза багатонаціонального навчання “Сейбер Гардіан-2021”. Україну представляє ротна тактична група 13-го окремого десантно-штурмового батальйону імені Героя України полковника Тараса Сенюка 95-ї окремої десантно-штурмової бригади десантно-штурмової Військ ЗС України.

Про це повідомили в Генштабі ЗСУ.

Вчора українські військові вийшли в район виконання завдання і закріпилися на бойових позиціях. Перекрили всі можливі підходи противника інженерними загородженнями, замаскували бойову техніку та облаштували позиції.

Приблизно о 17: 00 почалися перші “бойові зіткнення”. Так, поблизу одного з спостережних пунктів було виявлено дозор “Opfor” у складі однієї одиниці бойової техніки та 12 піхотинців.

Почався бій, в ході якого противник внаслідок значних втрат був змушений відступити. Українські військовослужбовці залишилися в повному складі.

Сьогодні, о 6: 40 ранку, на позиції наших десантників висунувся підрозділ противника у складі чотирьох бойових машин піхоти “М-113”.

Протягом декількох хвилин точним вогнем гранатометів і стрілецької зброї всі машини і особовий склад противника були знищені. Українські війська втратили одну одиницю бойової техніки, яка перекривала шляхи відступу противнику.

“Завдяки ефективній взаємодії з вищестоящим штабом, командуванням “Bluefor” до місця зіткнення для можливої допомоги було оперативно направлено резерв з підтримкою авіації. Але український десант впорався самостійно”, – йдеться в повідомленні.