В Україну знову їдуть “кримські гастролери”: організатор “Квартал”

Ірина Дубровська 20, Липень 2020, 15:45 938
В Україну знову їдуть “кримські гастролери”: організатор “Квартал”

В Україну з гастролями зібралася російська співачка Zivert, яка раніше виступала в окупованому Криму. При цьому організацією концерту займається компанія “Квартал концерт”, пов’язана з керівництвом Офісу президента. В Україну з гастролями зібралася російська співачка Zivert, яка раніше виступала в окупованому Криму. Про це повідомила депутат фракції “Голос” Соломія Бобровська на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Більш того, організацією гастролей в Україні займається компанія “Квартал концерт”. За даними нардепа, з цією компанією безпосередньо пов’язана верхівка адміністрації президента Зеленського. Вона безпосередньо звинуватила керівництво країни в зароблянні грошей разом з росіянами, незважаючи на окупацію Криму і війну на Донбасі.

“До нас знову їдуть” кримські гастролери “. Мене найбільше обурює, що організацією концерту співачки Zivert, яка виступала в окупованому Криму і є порушником нашого законодавства, займається компанія” Квартал концерт “. З цією компанією пов’язані Сергій Шефір, перший помічник президента, заступник Єрмака Сергій Трофимов і народний депутат Максим Ткаченко від “слуг народу”. Відмінна компанія, гідні носії ідеології, “потрібно просто припинити стріляти”.

Очевидно, в їх картині світу, якщо “припинити стріляти”, то можна далі заробляти разом з росіянами, плюнувши на державу і президента “, – повідомила нардеп.