В Україні очікуються морози до -7: де буде холодніше

ДУМКА 22, Жовтень 2021, 07:43 932
В Україні очікуються морози до -7: де буде холодніше

Наприкінці тижня, якраз на вихідні, в нашій країні знову похолодає. Винуватець-холодне арктичне повітря, яке прийде на наші території. Синоптики кажуть, що в деяких місцях навіть буде -7 морозу. А потім ще повернеться тепло.

Як прогнозує Наталка Діденко, знову різко похолодає вже в суботу, 23 жовтня. А 24-25 жовтня холод прийде на всі наші території. За її словами, арктичне повітря буде тягнути холод за собою.

Тепла температура 23 жовтня збережуться в південних, східних і чималій частині центральних територій нашої країни. У неділю і понеділок, і там зміниться ситуація, прийде арктичне повітря і термометр буде показувати мінуси Жовтневого холоду. Вдень потеплішає до + 5 + 11 градусів.

Разом з тим у п’ятницю Наталія передбачає теплий день. Буде +14 + 20 градусів навколо, крім Західного регіону, де вже стане холодніше. Тільки+10 + 16. Разом з тим у переважній більшості регіонів будуть і сильні пориви штормового вітру. Тому слід бути уважними і обережними.

У столиці країни 22 жовтня випаде тепла погода, температура повітря буде+ 16 +17 градусів. Але так само з сильним вітром. Опадів не буде. Фахівці Українського гідрометцентру склали свій прогноз.

Вони стверджують, що холодне повітря затримається ще й 26 жовтня. Тієї ночі у східних регіонах місцями будуть морози – 7 градусів.

Чи буде ще тепло? Наталка Діденко зазначає, що тепле повітря прийде на територію нашої країни в самому кінці жовтня, 27-29 числа.