В Україні очікуються заморозки в регіонах і сильні пориви вітру

ДУМКА 7, Жовтень 2021, 08:55 737
В Україні очікуються заморозки в регіонах і сильні пориви вітру

Антициклон, який накрив нашу країну, заморозки в регіонах і низька нічна температура. Вдень сонячно, але сильний ураган внесе свою прохолодну нотку і пошириться на нові території, — такою, в цілому, буде погода в четвер, 7 жовтня.

Про це повідомляє в соціальних мережах синоптик Наталка Діденко.

У передостанній робочий день тижня сильний ураган пошириться на нові території країни. Його швидкість складе до 15 метрів в секунду і він прийде на західну територію країни, в Кримський, Приазовський і переважна більшість територій Східного регіону, а також на території Херсонської та Дніпровської областей.

У четвер опади по всій нашій країні не передбачаються. Наталка Діденко в своєму прогнозі не виключає ймовірність заморозків, які можуть бути в певних місцях. Загалом, у всіх регіонах нашої держави в нічний час буде холодно: +1 +7 градусів.

Тепліше лише на Закарпатті та на околицях Південного регіону. У денний час 7 жовтня температура підніметься до +10+15 градусів, але тепліше буде в Закарпатській області+ 19 градусів.

У столиці нашої держави дощі не передбачаються, але в нічні години у віддалених районах можуть бути заморозки. Вдень потеплішає до + 13 градусів. Прогнозисти Укргідрометцентру нагадують про сильні пориви Жовтневого урагану, який господарює на територіях західних, південних і східних областей.

Швидкість шквалу складаєте до 20 метрів в секунду. Саме з цієї причини вводиться і рівень небезпеки — жовтий.