В Україні стрімко похолодає

ДУМКА 20, Липень 2021, 08:02 931
В Україні стрімко похолодає

Погоду в Україні змінить холодний циклон, з яким прийде різке зниження температури. Воно триватиме до кінця тижня.

Як пише SuperAgronom, згідно з даними Метео Фарм, похолодання буде зі значними опадами. Протягом тижня синоптики обіцяють екстремальне зниження температур повітря.

Прохолода почнеться з західних, північних і центральних областей 20 липня. Очікується зниження температури протягом тижня на 10 ° С .Так, у центральних, північних та західних областях нічна температура коливатиметься від +11 до + 18 ° С, денна становитиме + 21… + 26 ° С.

Починаючи з 21 липня, прохолодне атмосферне повітря досягне межі південних і східних областей, саме з середи в цих областях спека спаде. Нічні температури коливатимуться від +14 до + 20 ° С, вдень температури досягнуть позначки + 20 … + 28 ° С .Температура грунту буде перебувати в межах + 13… + 18 ° С.

20-го липня у західних, центральних та північних областях очікуються значні грозові дощі. Опади накриють всю територію країни 21-22 липня. Західні області більше страждати від бурхливих опадів, їх кількість іноді досягати 28 мм.23 липня можливі короткочасні опади тільки на Сході. Вітер пануватиме Північного, північно-західного напрямку 1-6 м / с.