В Україні створять громадську раду для контролю виконання владою програми “Україна-НАТО”

ДУМКА 22, Жовтень 2021, 00:22 191
В Україні створять громадську раду для контролю виконання владою програми “Україна-НАТО”

Експерти, ветерани, дипломати та активісти оголосили про формування Ради громадського нагляду за виконанням Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО.

Про це повідомляє “Українська стратегічна ініціатива”.

Рада контролюватиме дії влади щодо здійснення передбачених програмою реформ, щоб захистити євроатлантичний вибір українців.

Ініціативна група зі створення Ради громадського контролю опублікувала звернення, в якому підкреслює важливість Річної національної програми “Україна-НАТО”.

“Імітація і саботаж виконання ГНП є загрозами для національної безпеки України, а дискредитація євроатлантичного вибору України – це свідоме підігравання інтересам агресора. Таким чином, повне виконання ГНП є запорукою дотримання цивілізаційного вибору українців і наближення нашої держави до повноправного членства в Північноатлантичному альянсі”, – йдеться в тексті звернення.

Автори звернення закликали українську владу і опозицію об’єднатися навколо виконання ГНП і пообіцяли контролювати його хід.

Звернення підтримали Сергій Квіт, Андрій Левус, Володимир Огризко, Йосип Зісельс, Роман Безсмертний, Юлія Кузьменко, Агія Загребельська, Данило Лубківський, Михайло Басараб.

Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що вступ України в НАТО — це проблема, яка бентежить РФ, а візит глави Пентагону до Києва — це фактичне «відкриття дверей» для України в Альянс.