В Україні впроваджують систему екстреної допомоги населенню за номером 112

ДУМКА 22, Липень 2021, 05:34 554
В Україні впроваджують систему екстреної допомоги населенню за номером 112

В Україні впроваджують систему екстреної допомоги населенню за номером 112.

Про це йшлося на засіданні Кабміну.

Уряд на сьогоднішньому засіданні забезпечив функціонування міжвідомчої групи, яка буде керувати і стежити за впровадженням цієї системи. Зокрема відповідальним за впровадження системи визначили Міністерство внутрішніх справ.

Вперше про запуск служби екстреної допомоги 112 заговорили більше 10 років тому. У квітні 2018 року до цього питання повернулися знову. Тоді повідомлялося, що для її впровадження необхідний комлексний підхід.

У вересні 2019 року МВС повідомило про етапи впровадження системи. Тоді повідомлялося, що починається підготовка проекту розпорядження Кабінету Міністрів України Про створення міжвідомчої робочої групи з питань створення та впровадження системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112.

У липні 2020 року в МВС повідомляли, що проводиться її розробка і прийняття при введенні в дію, розробка комплексу державних стандартів, що встановлюють взаємопов’язані правила, вимоги і норми з розробки, оформлення та обігу конструкторської та програмної документації з побудови та введення в експлуатацію системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112, а також практично відпрацьовано алгоритми, функціонування та обслуговування системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112.